Červenec 2015

We Day Is Coming!

31. července 2015 v 18:21 | Aneta |  Videos
Dobrý večer! Omlouvám za neaktivutu a neobíhání, ale bohužel jsem na celý měsíc v lázních a zatím je tady trochu přísnější režim, můžeme mít elekroniku jen od 6-9, i když jsem si vzala dva telefony, tak aspoń nejsou úplně mimo svět. Proto mě prosím omluvte ze všech kontrol, budu se snažit aspoň jednou týdně obíhat a něco přidávat. Dneska jen v rychlosti jedno video týkající se nacházející akce We Day, o které jsem vás vlastně už poprvé informovala v narozeninovém článku, ale pro ty co jej nečetli, tak akce se bude konat 21. srpna a samozřejmě naše Selena tam nebude chybět. Dneska se již objevila menší upoutávka, Selenu tam najdete ve dvou časech 0:08 a 0:19.

Gallery Update #2

29. července 2015 v 14:25 | Aneta |  Gallery Updates
Takže jak jsem včera psala, tohle jsou slibované fotografie ze včerejška 28. července z mezinárodního letiště Haethrow Airport v Londýne, kde byla Selena viděna se svoji ochrankou a nejlepší kamarádkou Ashley Cook zpátky na cestě do LA. Měla velmi podobný outfit, jako na minulých fotografiích. Zvolila průsvitný černý top, černé legíny, tmavě modré kozačky a přes to zase ten úchvatný dlouhý černý kabát. Všechno doplnila černým batohem a slunečními brýlemi.. Dle mého názoru vypadala zase naprosto skvěle! ♥ A co musím dodat je, že jelikož tam byly necelý týden, tak mají neskutečně hodně zavazadel. No a na závěr se na pár fotografiích se Selenou objeví takový malý chlapeček, který za ní přiběhnul, aby ji pozdravil, což je neskutečně sladké.. Selena z toho byla taky nadšená, jak můžete vidět!!

001~17.jpg 003~16.jpg 012~5.jpg 017~1.jpg 036.jpg
A jako menší bonus tady pro vás mám samozřejmě i fotografie z příletu Selena do LA, tedy z LAX Airport ze včerejšího odpoledne.. Fotografií je dvakrát více docela pochopitelně. Selena měla samozřejmě stejný outfit a opět zářila ♥ Objevilo se dokonce i paparazzi video, které ale nemám v plánu přidávat, protože to je hotový masakr v jedné minutě. Jsem někdy opravdu ráda, že má Selena vždycky po svém boku aspoň tu Ashley Cook, která ji je oporou a vždycky jí pomůže, protože tam na ni čekala velká spousta lidí a zejmána fotografů.. I přes to to Selena všechno zvládla, dokonce rozdala pár podpisů, fotek a obejmutí pro své fanoušky a s úsměvem nastoupila do auta a odjela!
004~17.jpg 021~2.jpg 024.JPG 064.jpg 031.JPG

Selena seen at Chiltern Firehouse in London, England - July 27

28. července 2015 v 18:55 | Aneta |  Gallery Updates
Vím, že se ozývám trochu později, ale přece jenom pro vás mám nové fotografie ještě z Londýna, kde včera Selena strávila svůj poslední den z celého výletu. Před odletem (fotografie z letiště nahraju později, pravděpodobně až zítra ráno, protože nemám tolik času) si zašla Selena ještě s přáteli do Chiltern Firehouse, což jeden z luxusních hotelů s restaurací v Londýně, na nějakou menší večeři před odletem.. VElmi těžko se mi bude hodnotit její outfit, jelikož skoro nic nejde vidět, ale soudím to na černý top, perfektně světlé riflové krátké kalhoty, vyšší tmavě modré kozačky a přes to měla úchvatný dlouhý kabát, z kterého jsem fakt naprosto hotová! Líčení měla opět jemné nevyrázné a vlasy stažené do drdolu. S pochopením už se schovávala, řekla bych, že už toho taky má dost, navíc jde vidět, že bylo více hodin, takže už taky musela být unavená. Každopádně vypadala fakt senzačně! ♥

001~16.jpg 015~1.jpg 010~9.jpg 008~11.jpg 014~2.jpg

Selena Gomez, Pastor Benjamin & Friends Riding Bikes in London, England - July 26

27. července 2015 v 9:56 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Vím, že vám v poslední době přidávám docela velký počet videí, ale bohužel jsou to zajímavé novinky, o které vás nechci ochudit a třeba v daný den nic zajímavějšího není. Tohle video je ze včerejška, kdy se Selena se svými přáteli vydala na menší projížďku na kolech po Londýnu přibližně asi o kolo třetí hodiny ráno. Je to trochu šílené, ale musím uznat, že noční Londýn je opravdu úchvatný a muselo to stát za to.. Takže z jejich projížďky je dostupné tohle krátké video, snad tam Selenu najdete.

A abych tento článek trochu oživila tak přikládám i jednu společnou fotografii z téhož dne a zážitku z Instagramu. Selena je tam úplně zlatá.. Na fotografii můžete vidět kromě Seleny Raquelle Stevens, Ashley Cook, Benjamina Houston a Mikey Wann.

@raquellestevens: Nemohli jsme naplánovat lepší cestu, jak zakončit tento výlet. Jízda na kole po Londýně ve tři hodiny ráno s moji rodinou. Jsem strašně vděčný za jeden z nejlepších týdnů vůbec. Taky, sedmá hodina pryč a žádný spánek.
@courtneyjbarry: Jeden z nejlepších týdnů mého života!! Noční cyklistika ve tři ráno s moji rodinou.
010~8.jpg

At Zach Sang & The Gang in Hollywood, CA - July 17

26. července 2015 v 10:25 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Objevily se konečně kvalitní fotografie z Seleniné návštevy pořadu Zach Sang & The Gang, který se vysílá na několika amerických televizních stanicích. Selena tam byla skoro před dvěma týdny.. 17. července, ale nebyly žádné dobré fotografie až dodnes.. Jsou to spíše fotky ze zákulisí, nebo také ze snapchatu, ale aspoň něco.. Selena vypadala zase skvěle, měla takový zajímavý outfit. Zvolila tmavě modré šaty s trochu netradičním vzorováním. Celkově byly hodně zvláštní i ten střih a tak.. Ale mě hodně zaujaly a na Seleně to vypadá zase naprosto božsky! Líčení měla jemné, že skoro vůbec nešlo poznat, že je nalíčená a takové ji snad sluší nejvíce. Vlasy rozpuštěné a vyžehlené, potom pár moc pěkných doplňků a na některých fotografiích můžete vidět ty užasné červené semišové lodičky, ze kterých jsem naprosto úplně odpadla. ♥ Více fotek naleznete v galerii..

006~13.jpg 004~15.jpg 005~15.jpg 007~12.jpg 010~7.jpg
Public Appearances > 2015 > At Zach Sang & The Gang in Hollywood, CA - July 17 [ VÍCE FOTEK ]

Out and Abou in London, England - July 23 [Video]

25. července 2015 v 13:26 | Aneta |  Videos
Včera jsem vám dávala k náhledutí fotografie z Londýna a psala jsem, že není známo, kde Selena byla.. Nyní jsou už tyto informace k dispozici.. Selena navštívila s přáteli Beach Blanket Babylon, což je velmi luxusní restaurace a bar v Londýně. Kromě fotografií už je dostupné i paparazzi video a musím říct, že Selena je úchvatná.. Vypořádala se s fotografy skvěle, dokonce jim zapózovala a úsmála se, prostě byla silná a nenechala si tím zkazit náladu a za to má můj velký obdiv! Kdo neviděl fotografie, tak se může podívat tady.

Out and Abou in London, England - July 23

24. července 2015 v 16:32 | Aneta |  Gallery Updates
Jsem nesmírně nadšená, nejen že se objevilo Behind the Scenes k nejnovější Adidas Neo kolekci, ale také nové paparazzi fotografie ze včerejška 23. července.. Jak už vás třeba mohlo napadnou u narozeninového článku u videa, tak Selena své narozeniny oslavila s přáteli v Londýně a práve odtud pocházejí i tyto fotografie. Předpokládám, že si holky zašly na společnou večeři, byla tam například kamarádka Ashley Cook, která Selenu doprovází snad všude a mnoho dalších.. Selena vypadala zase naprosto úchvatně.. Zvolila uplý černý top, úzké černé kalhoty a k tomu černé kozačky na podpatku.. Naprosto skvěle sladěné, elegatní, ale zároveň i sexy, to se prostě musí nechat! Na některých fotografiích pak přes celý outfit má i dlouhý vzorovaný kabátek, který je fakt zlatý, moc takové vzory nemusím, ale tohle vypadá fakt skvěle.. Vlasy měla v culíku a doladila je takovým jemným líčením, kdy zvolila trochu tmavší kontury, takže vypadala jako naprosto bohyně a ten její roztomilý úsměv dodal celým fotograiím na úplné dokonalosti! ♥ Ale musím dodat, že třeba outfit Ashley Cook mě taky naprosto úchvátil! Jinak jak už můžete vidět, tak galerie je konečně zprovozněna, už se čeká jen na nastavení layoutu, který bude mimochodem od úžasné FoXx, tak šup šup prohlížejte fotografie nyní tam!

001~14.jpg 004~14.jpg 006~12.jpg 007~11.jpg 010~6.jpg
Candids > 2015 > Out and Abou in London, England - July 23 [ VÍCE FOTEK ]

Adidas NEO: Behind the Scenes of Fall/Winter Collection 2015 [Video]

24. července 2015 v 11:21 | Aneta |  Videos
Dobré ráno! Věřím, že vás tahle novinka potěší stejně hodně jako mě.. Jak už název článku vypovídá, jedná se o unikátní záběry z natáčení/focení Fall/Winter Collection 2015 pro značku Adidas NEO. Je to teda klasické Behind The Scenes.. Z některých scén jsme ještě fotografie vidět nemohli, takže doufám, že se brzo objeví.. Kdo neviděl vůbec žádné, tak na tomto odkazu jich pár najde. Selena je ve videu naprosto rozkošná, myslím si, že je to jedna z nejlepších kolekcí.. Opravdu škoda, že nění dostupná v ČR nebo aspoň na Slovensku.. Jinak slibuju, že už dneska začnu pracovat na galerii, takže by odpoledne nebo k večeru mohla být konečně otevřená!!

Adidas NEO: Fall/Winter Collection 2015

23. července 2015 v 9:42 | Aneta |  Gallery Updates
Celý Instagram, Twitter, Tumblr a ostatní zahraniční stránky a sítě jsou normálně zaplavené nejrůznějšími fotografie od celebrit, kamarádů, společností a jiných, které poslala Seleně nějaké přání k narozeninám.. Opravdu se omlouvám, ale tohle všechno přidávat nebudu, jelikož by se to ani do dvou článků nevlezlo.. Místo toho tady mám o hodně lepší novinku! Objevila se velká spousta fotografií k podzimní/zimní kolekci Adidas NEO, některé dokonce už i v UHQ kvalitě. Všechny jsou naprosto úchvatné, Selena je na nich tak zlatá a fakt nádherná! ♥

image host image host image host image host image host
Campaigns & Advertisements > Adidas NEO > Fall/Winter Collection 2015 > Photoshoot [ VÍCE FOTEK ]

Happy 23rd Birthday, Selena Gomez!

22. července 2015 v 10:47 | Aneta |  News Information
Dlouho jsem plánovala tento článek, nechtěla jsem, aby tento článek byl nějak extra dlouhý, protože už tak to tady málo kdo všechno čte. Pro ty, kteří jsi tohle opravdu celé přečtou, tak objeví i dvě parádní novinky, takže je to na vás!
"Dnešním dnem 22. červencem 2015 slaví talentovaná herečka a zpěvačka, naše milovaná Selena Marie Gomez své 23. narozeniny. Za poslední rok uskutečnila ve svém životě mnoho změn. Mezi největší je změna v její hudební kariéře, kdy před pár měsíci podepsala nahrávací smlouvu s Interscope Records a konečně opustila Hollywood Records. Tímhle docílala velkého vzrůstu v její životě, posunula se neskutečně moc dopředu. Místo mladé smutné Seleny Gomez v písni 'The Heart Wants What It Wants' tady dneska máme silnou dospělou ženu, kterou představuje v písni 'Good For You'.

Selena s jejími narozeninami prozradila a vypustila do světa jednu naprosto fantastickou zprávu a to informace o dlouhoočekávaném třetím sólovém albu s nahrávací společností Interscope Records. Selena Gomez ráno na svém Instagramu zveřejněnila krátké video s datem 10.9 a slovem Revival, což na 99% znamená, že již tento rok 9. října vyjde nové album s názvem Revival, takže naprostá paráááda!

I když se Selena posunula dopředu s mnoho filmovými a především hudebními projekty dopředu, tak i nadále u ní můžeme vidět její dobré srdce a povahu. Selena zůstala oddána svým fanouškům a především dobročinným akcím, mezi největší patří podpora a spolupráce s organizací UNICEF, která pomáhá se zlepšováním životních podmínek pro děti a jejich rozvoj po celém světě. Dále se Selena pravidelně účastní akcí, jako je napříkld 'We Day', kdy dokáže vždycky lidi motivovat a povzbuzovat k tomu nejlepšému. Další We Day se bude konat 21. srpna 2015, kde nebude chybět naše Selena, takže již druhá novinka v tomhle dlouhém článku.

Na závěr bych už asi jen dodala, že Selena je pro mě největší idol a vzor. Je to silná žena, která už to mnohokrát dokázala světu ukázat. Ať se to týkalo toho, že je 'tlustá a neskutečně přibrala' a nebo toho, jak si dokáže skvěle a bez problému poradit s velkým davem fotografů a pořád se usmívat a brát to s nadhledem! Takže bych chtěla svým jménem a také tímto blogem popřád Seleně ty nejkrásnější 23. narozeniny, popřát ji hodně štěstí, zdraví, úspěchů a také lásky. Ať se pořád taková jaká je, protože takhle je úchvatná! Všechno nejlepší!"