Boyfriends

7. července 2015 v 14:44 | Aneta

Selena Gomez & Nick Jonas (2008, 2010)
Nick Jonas a Selena spolu začali chodit krátce po tom, co se Nick rozešel se slavnou zpevačkou a herečkou Miley Cyrus. Byla to jedna z věcí, které vyvolávali zvěsti o soupeřeni těchto dvou slavných hereček a zpěvaček, ale žádné officiální konflikty mezi Miley a Selenou nebyly potvrzené. avšak Selena a Nick se dali dohromady roku 2008 a ten stejný rok to taky ukončili. Jejich románek se ale opakoval v roce 2010, kdy byl Nick na svém celosvětovém turné.


Selena Gomez & Taylor Lautner (2009)
Selena se s Taylorem potkala ve Vancouveru roku 2009. Média si jejich milostný románek nikdy nemohla nechat ujít. Jedny z nejznámějších fotografií jsou fotky, když byla Selena s Taylorem a jeho mladší sestrou na nákupech. Avšak, díky velkému tlaku médií se rozhodli tento vztah ještě ten samý rok ukončit. Což mě strašně mrzelo, protože oni byli spolu úplně sladcí, roztomilí a nevím co všechno ještě. Ja jich normálně milovala ještě víc jako Jelenu!Selena Gomez & Justin Bieber (2013-2013)
Na začátku roku 2011 se jejich vztah potvrdil společnou dovolenou v Mexiku. trval až do začátku roku 2013, kdy se rozešli. Důvod není úplně jistý, hodně lidí si myslá, že se Selena rozešla s Justinem kvůli jeho chování. Justin v roce 2013 vydal písen "All That Matters", která měla být věnovaná Seleně. Kvůli jejich rozchodu byla Selena v té době i v psychiatrické léčebně. Jelena se k sobě vrátila na konci léta 2014, ale dlouho jim ten vztah nevydržel. 6. 11 vydala Selena novou píseň s názvem "The Heart Wants What it Want", ve které Selena veřejně říká, jak ji Justin moc ublížil.


© SelenaGomez.blog.cz 2015
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama