Tattoos

7. července 2015 v 14:46 | Aneta


Malá notička na pravém zápěstí.
První Selenino tetování bylo malá nota na jejím pravém zápěstí. Nechala si toto tetování vytetovat v roce 2012 potom co oznámila, že si dává pauzu od hudby a bude se věnovat své herecké kariéře. Tetování si nechala přesně udělat dne 22. února 2012 ve studiu "Under the Gun" v Hollywoodu od tatéra Louie Gomez.
Nápis "76" v římských číslicích na krku.
Druhé tetování jsou římské číslice, které má Selena vytetované na krku. O významu tohoto tetování Selena pověděla, že tímto dává poctu jednomu členu rodiny, který pro ni znamená nejvíce. Jedná se o její matku Mandy, která se narodila v roce 1976, a Selenino tetování znamená právě číslici "76". Tetování si nechala udělat 29. září 2012 v Bang Bang studiu v New Yorku.Nápis na pravém boku.
Selenino třetí tetování "God Who Strengthens Me" (Bůh, který mě posiluje) si nechala vytetovat na svůj pravý bok. Údajně Selena prozradila, že tento nápis je z její oblíbené části z Bible, a taky potvrdila, že toto tetování dlouhou dobu skrývala. Nechala si ho vytetovat dne 28. října 2013.
Nápis na pravé lopatce na zádech.
Selenino čtvrté tetování je nápis na pravé lopace na zádech. Tento nápis je napsán arabsky, v angličtině znamená "Love Yourself First" (Sebe miluji první). Tetování se nechala opět vytetovat ve studiu Bang Band a konkrétně to bylo dne xx. června 2014, celé tetování trvalo necelých 45 minut pro zajímavost.


© SelenaGomez.blog.cz 2015
 


Komentáře

1 Sasha | Web | 7. července 2015 v 14:53 | Reagovat

peknéé to má, také decentné sú všetky :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama