Leden 2016

Attending "The Revised Fundamentals of Caregiving" Premiere During the 2016 Sundace Film Festival in Park City, Utah - January 29

31. ledna 2016 v 17:00 | Aneta |  Gallery Updates
Pokud jste si pořádně prohlížili minulé fotografie, tak jsem určitě zjistitili, že Selena odcestovala z New Yorku a nebylo to zpátky do La, jak by třeba většina předpokládala. Odcestovala do Utahu na Sundance Film Festival 2016, kde měl premiéru její jeden z nejnovějších filmů "The Revised Fundamentals of Caregiving". Objevily se nějaké fotografie z červeného koberce, jedna fotografie uvnitř promítání, také nějaké portréty (nejsou moc kvalitní), které Selena s ostatními kolegy nafotila a nakonec i tři nové stills k filmu! Všechno již máte níže a teď se vrhnu na nějaký komentář k jejímu outfitu a vzhledu. Musím říct, že mě velmi překvapila, asi bych od Seleny nečekala takový outfit na premiéru filmu, ale musím říct, že se mi i celkem líbí.. Je takový pohodlný, jednoduchý, útulný a zároveň i elegantní! Selena zvolila černé uplé rifle značky Rag & Bone, rozkošný bílý svetřík Tony Burch ($180), přesto měla velmi dlouhý kožený kabát od Givenchy a celý outfit doplnila vysoký kozačkami na podpatku také od značky Givenchy ($1,350). Líčení měla velmi přirozené, celý look doplnila výraznou rtěnkou a dle mého názoru vypadala neskutečně roztomile. Určitě mi i vy napište názor na tyto fotografie! Jinak během dneška/zítřka očekávejte jedno větší překvapení!

image host image host image host image host image host
image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host
Movie Productions > The Revised Fundamentals of Caregiving (2016) > Movie Stills [ 3x ]

Gallery Update #8

28. ledna 2016 v 9:05 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Jak jsem slibovala zase trochu odlišný a "speciální" článek, který jste již na tomto blogu jednou vidět mohli. Není to něco nějak extra speciální, aleprostě jiný formát článků, než jste tady ode mě zvyklí, tak snad i tentokrát to bude mít úapěch. Vypadá to poměrně jednoduše, ale pracovala jsem na něm zase tři hodiny.. (Kontrola Affiliates)

Každopádně tohle je soubor veškerých paparazzi z roku 2016, na které jsem neměla čas, abych vám je tady přidala a samozřejmě vás nechci o nic ochudit. První ady jsou ještě z Californie, další už jsou převážně z New Yorku, kde Selena strávila necelý týden a jako poslední jsem doplnila jednu akci UNICEF, na kterou jsem úplně zapomněla.. Jak znáte Selenu tak ona ty outfity strašně ráda střídá, což jsem jenom ráda, aspoň vidíme více nádherných kousků (pouze sada 3-5 jsou stejné outfity). Všechny jsem se snažila opět vyhledat, najít značky a ceny, které vidíte níže. Stejně jako minule jsem každý outfit ohodnotila na stupnici 1-10, přičemž 10 je nejlepší, samozřejmě je to jen můj subjektivní názor, určitě budu ráda, když i vy se zapojíte a popřípadě mi napíšete, jaký outfit je vás oblíbený z těhle sad. (Můj nejvíce oblíbený outfit také můžete vidět na úvodní fotce.) V galerii poté naleznete veškeré fotografie, který je opět neskutečně mnoho.. Takže užijte si tento článek, stejně jako já při vytváření!
@FreePeople Bali Sanur Romped, @LoefferRandall 'Luna' Sandals ($350)

Black Dress, Black Highheels, Light Brown Coat

@Co Black Turtleneck ($663), @JimmyChoo 'Giselle' Leather Over The Knee Boots ($1,525), @LouisVuitton Twisted MM Bag in Tender Rose Nacre ($4,050)

@Co Wool Sweater ($625), @Vetements Blue High-Waisted Jeans, @WesGordon Trench Coat, @LouisVuitton Ivory Wallet ($1,310)

@Co Wool Sweater ($625), @Vetements Blue High-Waisted Jeans, @WesGordon Trench Coat, @LouisVuitton Ivory Wallet ($1,310)

@Co Wool Sweater ($625), @Vetements Blue High-Waisted Jeans, @WesGordon Trench Coat, @LouisVuitton Ivory Wallet ($1,310)

@Blumarine Fall 2015 Striped Maxi Dress, Black Coat, Black Highheels

@DVF Harlow Coat ($628), @JimmyChoo 'Giselle' Leather Over The Knee Boots ($1,525)

@JenniKayne Wool Black Coat, @KurtGeiger High Hell Ankle Boots ($155), @LouisVuitton Twisted MM Bag in Tender Rose ($4,050)

@LouisVuitton Resort 2016 Red Maxi Dress with Flower Cut-outs, @LouisVuitton Sterling Silver Lockit Pendant ($500)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

2016: We Don't Talk Anymore ft. Charlie Puth (Audio)

27. ledna 2016 v 10:34 | Aneta |  Audio Videos
KONEČNĚ JSEM SE DOČKALA! Na tohle audio jsem se neskutečně těšila od té doby, co vyšla ukázka, kterou publikoval Chalir Puth na svém Instagramu.. Možná většina z vás ví, o čem to vlastně mluvím.. Selena nejen, že nahrála celé nové album Revival, ale také si přidala další novou spolupráci a to s americkým zpěvákem Charlie Puth, jehož největší hit je jednoznačně See You Again, který určitě moc dobře znáte! Společně nahráli píseň 'We Don't Talk Anymore', která má úplně užasnou klidnou melodii, je neskutečně chytlavá a text je perfektní.. Selena tam má úplně rozkošný hlas a skvěle k sobě ladí a doplňují se. Já si tu písničku zamilovala hned při prvním poslechu! ♥ Určitě mi napiště vaše názory, snad se dočkáme i nějakého videoklipu!


Saturday Night Live

26. ledna 2016 v 9:13 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Strašně se omlouvám, že jsme tady zase nebyla a to je takové kvantum novinek, ale jsem již od středy nemocná, takže spím/ležím/odpočívám a prostě na nic nemám náladu.. To určitě znáte! Dneska jsem se už vykašlala na školu, takže mám nějaký čas přidat novinky. Selena odcestovala (jak určitě víte) do New Yorku, kvůli jedné veliké akci!! Z NY je vždycky neskutečné množství různých paparazzi fotografií, které přidám opět v takovém tom speciálním článku, který jste tady již jednou viděli, abych vás o nic nepřipravila. Každopádně teď mám pro vás ještě něco lepšího! Tou velikou akcí samozřejmě myslím Saturday Night Live, kde byla Selena hostem v sobotu 23. ledna. Celou show pořádá Ronda Rousey a Selena tady předvedla tři písně (Good For You, Hands To Myself, Same Old Love). Selena sama na Twitteru řekla, že si tímhle splnila svůj dětský sen a strašně moc jí to přeji, byla prostě úžasná. Její vystoupení neměla chybu, její outfit, líčení a účesy byly naprosto úchvatné, vypadala jako bohyně! ♥ Součástí SNL je samozřejmě i nafocený promotional photoshoot, který můžete rovněž vidět níže a pak přidávám i nějaké fotografie ze zákulisí z příprav, z vystoupení v překrásných černý dlouhých šatech a na závěr taky i video a fotografie ze sketche, kde má Selena taky další fantastické fialové dlouhé šaty. ♥ Užijte si všechny fotky a již brzo se můžete těšit na další připravené články!

Bland Man - SNL ft. Selena Gomez

image host image host
image host image host
Miscellaneous > Personal Photos > Privates Photos [ 2x NEW PHOTOS ]
image host image host image host
Photoshoots > 2016 > Saturday Night Live (Promotional) [ 3x ]
image host image host image host image host image host
Shows & Performances > 2016 > Performing on Saturday Night Live in New York City, NY - January 23 [ VÍCE FOTEK ]

Live Performances:
Good For You / Same Old Love
Hands To Myself (♥)

Arriving & Leaving Body By Simone with Taylor Swift in Los Angeles, CA - January 19

20. ledna 2016 v 20:42 | Aneta |  Gallery Updates
V první řadě bych vám strašně chtěla překonat za překonanou návštěvnost 62,000 a samozřejmě také za více než 6,500 zobrazení v galerii, moc to pro mě znamená. ♥ V rámci svého slibu o aktivitě tady pro vás mám další novinky. Selena svůj volný čas teď tráví hlavně v blízkosti svých přátel, nejdříve Rita Ora, Samuel Krost a teď jsme ji po delší době mohli vidět i s její velmi dobrou kamarádkou, zpěvačkou Taylor Swift. Holky společně navštívili Body By Sime v LA, kde si byly společně zacvičit. Vlastně si ani nepamatuji, kdy jsem Selenu viděla naposledy jít do nějakého fitness aj. Ona má pořád skvělou postavu a tyhle fotografie jsou toho dalším důkazem! Obě holky měly nádherné sportovní outfity, ale dle mého názoru, Selena opět zazářila ještě více, neskutečně se mi líbí ten růžový top a pak i ty sluneční brýle na prvních fotografiích. Jinak celkem jsou dostupné tři sady paparazzi fotek, z jejich příchodu a odchodu a potom také z příjezdu Seleny do Hotel v LA. Určitě se na všechny podívejte v galerii! (Kontrola Affiliates)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Leaving the SLS Hotel in BH & The Nice Guy Restaurant in WH, CA - January 17

19. ledna 2016 v 16:13 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré odpoledne! Omezená aktivita stále pokračuje, ale připravila jsem pro vás pár článků na následující dny a budu se snažit polepšit. Každopádně dneska tady pro vás mám dvě sady paparazzi fotografií z 17. ledna. Selena byla nejdříve viděna, jak opouští SLS Hotel v Beverly Hills ruku v ruce s 'kamarádem' Samuelem Krostem, kterého jsme mohli v její blízkosti již párkrát vidět, zejména v minulém roce. Zašli jsi na společnou večeři, která podle zdrojů trvala přes tři hodiny. Těžko říct, jaký vztah mezi sebou mají, nechci dělat nějaké závěry. Selena se po první jejich schůzce (At Ciprian's Restaurant - November 9) vyjádřila, že jsou samozřejmě jen přátelé. Avšak zdroje a fanoušci, kteří je znova tady viděli, tvrdí, že měli mezi sebou jakousi romatiku a jsou si velmi blízcí.. No tak uvidíme.. Každopádně fotografie jsou z večera, takže ve zhoršené kvalitě, ale za to úplně zlaté! Selena měla neskutečně báječný a jednoduchý outfit, ty lodičky a šaty jí neskutečně slušely! ♥ A v nočních pozdních hodinách Selena se svými kamarádkami opuštěla její oblíbenou restauraci The Nice Guy, kde ji společnost třeba dělala Rita Ora a další.. Tentokrát na sobě měla úchvatný černý overal a vypadala taky neskutečně dokonale! ♥ (Kontrola Affiliates)

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

Kontrola Affiliates (19.01. 2016 - 01.02. 2016)

19. ledna 2016 v 16:12 | Aneta |  Site Information
Dobré odpoledne! Možná jste si všimli, ale již delší dobu nebyla žádná kontrola affiliates. Takhle je také z důvodu, že jsem poměrně poslední dobou neaktivní a někteřé affiliates s tím mohou mít problém, či už si mě dokonce smazali. Proto vyhlašuji kontrolu, kterou všem oznámím na blogu a bude to spíše takový pořádek, ať vím, kdo chce nadále zůstat, a kdo již zájem nemá. Uzavření bude 01.02.2016 a vyhodnocení snad den potom, tak doufám, že se vás zapíše co nejvíce!

Pokud stále chceš být mým affiliates, tak se zapiš:
Jméno / Přezdívka
Web / blog

The 2015 InStyle and Warner Bros. 73rd Annual Golden Globe Awards in Beverly Hills, CA - January 10

11. ledna 2016 v 18:52 | Aneta |  Gallery Updates
Konečně nějaké pořádné novinky!!! Jak jistě víte, tak se včera (10. ledna) konala velká akce, 73. ročník předávání Zlatých Glóbu, neboli "The Golden Globes Awards" v Beverly Hills v Californii. Na cenu Zlaté Glóby byl nominován i film 'The Big Short', ve kterém si Selena zahrála, ale žádnou cenu nezískal (nevadí). Selena se nezúčastnila přímého ceremoniálů ani nebyla na červeném koberci, ale jako každoročně nesměla chybět na Post Party od Instyle and Warner Bros.. Tady již pro vás mám fotografie z jejího příchodu a pak také jednu uvnitř. Vypadala tak neskutečně roztomile, zlatě a sladce, úplná princezna! ♥ Zvolila úchvatné volné dlouhé bílé šaty značky J. Mendel z Pre-Fall 2016 Colection, k tomu šedé psaníčko a velkolepé smaragdové doplňky. Líčení měla velmi přirozené a jednoduché, vlasy své bez příčesků a taky lehce natočené.. Celý její vzhled byl prostě úplně k sežrání, takové naše zlatíčko! ♥ Náhledy pořád blbnou, takže jsem je nahrála na imgbox, o hodně práce navíc, ale co bych pro vás neudělala.

image host image host image host image host image host
image host

With fans #1

10. ledna 2016 v 9:20 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Mám toho teď strašně hodně, takže mě prosím omluvte za tuhle neaktivitu, neobíhání a taky ze všech možných kontrol! Čas od času se budu snažit přidávat nějaké články, ale ani Selena toho teď moc nemá.. Jediné co jsme pro vás našla jsou tyhle nádherné fotografie s fanoušky (ani si nepamatuji, kdy naposled jsem přidávala fotografie s fanoušky). Jsou všechny ze dne 8. ledna, kdy Selenu potkali večer na ulicích a taky v obchodním centru v Texasu. Musím říct, že opět vypadala fantasticky, její outfit byl velmi jednoduchý, takový pohodlný a ona v něm byla naprosto roztomilá! ♥ Pořád mi čas od času blbou ty náhledy, nevíte, čím to může být??

032~35.jpg 033~33.jpg 034~30.jpg 035~28.jpg 036~26.jpg
Miscellaneous > Other > With fans [ 5x NEW PHOTOS ]

Privates Photos #2

3. ledna 2016 v 11:22 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré dopoledne! Všimla jsem si, že už jsem dlouho nepřidala žádný normální článek s fotografiemi, tak to musím hned napravit.. Bohužel novinek není moc, ale přece jenom přidám aspoň po velmi dlouhé době nějaké osobní fotografie! Možná si pamatujete, že Selena minulý Silvestr 2014/2015 strávila s přáteli v Dubai. Letos tomu bylo trochu jinak, svůj volný čas, prázdniny a Nový Rok oslavila v kruhu svých nejbližších přátel ve měste Costa Rice v Kostarice ve Střední Americe. Úplně jí to závidím, protože jak se podíváte na ty fotografie, hned bych si to ní vyměnila, u nás taková zima a ona se tam může koupat a slunit na pláži! ♥ Jinak na fotografiích můžete vidět například Courtney Barry, Raquelle Stevens, Caroline Franklin, Samuela Krosta, Benjamina Houston a mnoho dalších, kteří nás těmito fotografie zásobovali na sociálních sítích, jednu přidala dokonce Selena i na svůj Instagram.. Musíte taky uznat, že Selena i nenalíčená je naprosto nádherná a neskutečně roztomilá! ♥ Trochu blbne galerie, tak snad se ty náhledy brzo ukážou..

012~104.jpg
Miscellaneous > Personal Photos > Instagram Photos [ 1x NEW PHOTO ]
029~41.jpg 030~39.jpg 032~34.jpg 037~25.jpg 036~25.jpg
Miscellaneous > Personal Photos > Privates Photos [ 10x NEW PHOTOS ]