Únor 2016

Attending The 2016 Vanity Fair Oscar Party in Beverly Hills, CA - February 28

29. února 2016 v 16:32 | Aneta |  Gallery Updates
Za svítání v pondělí, 29. února 2016, se Selena Gomez zúčastnila Vanity Fair Oscar Party, která se koná každoročně a je organizovaná právě magazínem Vanity Fair hned po předílení cen Oscarů. Celá akce se opět konala v Beverly Hills v Californii, jak je již zvykem. Selena opět zářila, velmi jsem se těšila, jaký outfit tentokrát zvolí, jelikož si myslím, že na téhle akci má vždycky neskutečně nádherné róby (ne, že by jinde neměla)! A ani letos nezklama, měla na sobě velmi zajímavé metalicko-stříbrné dlouhé šaty Louis Vuitton, k tomu měla Jimmy Choo lodičky a nádherné metalické psaníčko od značky Tods. Musím říct, že je naprosto skvělá kombinace! Co mě teda potěšilo ještě hodně, bylo její naprosto velkolepé líčení, které spočívalo v jednoduché pleti, která byla doplněna kouřovými oči a úchvatnou nude rtěnkou, kterou jsem si úplně zamilovala! ♥ Vlasy měla rozpuštěné a vyžehlené, což na celému vzhledu dodalo patřičnou eleganci a šmrc! Prostě nemám vůbec slov!! Na závěr už bych jen dodala, že jsem neskutečně nadšená a potěší, že Leonardo DiCaprico konečně získal zaslouženého Oscara, opravdu ta největší možná gratulace.

image host image host image host image host image host

Pantene: Strong is Beautiful (2016) [Behing The Scenes]

27. února 2016 v 10:02 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Neskutečně se omlouvám, že jsem se celý týden neozvala. Z počátku to bylo kvůli nedostatku novinek, a když se před pár dny něco objevilo, tak jsem měla svých problémů dost (škola, rodina), takže jsem si řekla, že to nechám na víkend.. Kromě toho, že Selena prozradila účast/spolupráci se skupinou DNCE (Joe Jonas) na celém Revival Tour 2016, tak tady pro vás mám dvě nové fotografie z kampaně Pantene: Strong is Beautiful. Jak víte, tak Selena se stala jejich tváří v minulém roce a v tomto roce se spoluprácí opět pokračuje. Odpoledne, 24. února, se právě v Los Angeles konalo jejich další společné focení. Zatím to jsou neoficiální fotografie, ale věřím, že se brzo dočkáme dalších. O make-up se postaral jako vždycky skvělý Hungo Vanngo a fotograf zodpovědný za tyhle dvě nádherné fotografie je Paola Kudacki! Musím říct, že zejména ta černobílá fotografie z profilu je úchvatná! ♥

image host image host
Campaigns & Advertisements > Pantene > Strong is Beautiful > 2016 > Behind The Scenes [ 2x ]

Making New Photoshoot for "GQ" in Dallas, Texas - February 18

20. února 2016 v 10:26 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Včera jsem neměla moc času tuhle novinku přidat, tak se na to vrhám až dneska.. Jak jsem vám již psala, tak Selena odcestovala se svým týmem za rodinou do Texasu. Součástí této návštěvy je i focení nového photoshootu pro magazín GQ, které se podle veškerých zdrojů konalo 18. února na jedné místní farmě/ranči v Dallasu, jejímž vlastníkem je přítel Seleniné dobré kamarádky Ashley Cook, která tam samozřejmě je s ní. Objevily se zatím tyhle tři fotografie, dvě z jednou šťastnou fanynkou, která tam Selenu potkala a ta třetí je od asistentky Theresa Maria, která ji publikovala sama na Instagramu. Musím říct, že Selena vypadala kouzelně, měla jednuduché líčení, které jí velmi sluší! ♥ Tak snad se brzo dočkáme i fotografií z celého GQ photoshootu!

image host image host
Miscellaneous > Other > With Fans [ 2x NEW PHOTOS ]
image host
Miscellaneous > Personal Photos > Privates Photos [ 1x NEW PHOTO ]

The 58th Grammy Awards Portraits

18. února 2016 v 10:25 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Selena teď tráví čas v Texasu, takže více méně můžeme předpokládat, že teď novinky moc nebudou.. Každopádně bych se ještě vrátila ráda zpátky k 58. ročníku předávání cen Grammy. Úplně jsem vám zapomněla přidat tyhle dvě nádherné fotografie ze zákulisí. Jako každoročně se vítězové Grammy fotí v zákulisí s cenami a v letošním roce tomu nebylo jinak. Taylor se nejdříve fotila s celým svým týmem a pak do focení zapojila i naši Selenu, což je neskutečně milé! ♥ Takže tady pro vás mám dvě fotografie, kterou jsou úplně zlaté, hlavně ta černobílá je neskutečně úchvatná! Taylor ještě jednou velmi gratuluji a přeji si, aby i Selena za svou tvrdou práci jednou držela svou vlastní sošku Grammy! Níže je také i video, jak to celé probíhalo.. Selena se tam objeví od minuty 1:10, a co teda musím přiznat, tak Taylor má neskutečně nádherné nohy, vím zní to divně, ale to i vy sami to musíme uznat..

Taylor Swift and Selena Gomez at the 2016 Grammy Backstage for a Photoshoot

image host image host
Photoshoots > 2016 > The 58th Grammy Awards Portraits [ 2x ]

Arriving at LAX Airport in Los Angeles, CA - February 16

17. února 2016 v 14:58 | Aneta |  Gallery Updates
Selena se po udílení cen Grammy odebrala na jednu After Party, ze které odcházela ve velmi brzkých ranních hodinách.. Pár hodin na to se již objevila na LAX Airport v Los Angeles, Californii v doprovodu své ochranky a kamarádky Courtney Barry. Podle nejnovějších zdrojů, které pocházejí přímo od Seleny, odcestovala opět do Texasu za svojí rodinou, kde bude trávit nějaký ten volný čas. Objevily se tři paparazzi fotografie a pak přidávám jednu fotku i s fanynkou, která měla to štěstí! Selena na sobě mimochodem měla zase úchvatný černý outfit, který doplnila o červenou kabelku a sluneční brýle. Dle mého názoru opět bezchybná kombinace! ♥ Snad Selena dobře docestovala, svůj volný čas s rodinou si maximálně užije a hlavně si odpočine! Edit [10:25]: Do galerie jsem přidala dalších 19 HQ fotografií!

image host image host image host
image host
Miscellaneous > Oher > With Fans [ 1x NEW PHOTO ]

The 58th Grammy Awards in Los Angeles, CA - February 15

16. února 2016 v 13:51 | Aneta |  Gallery Updates
Věřím, že už jste všichni maximálně netrpěliví a zvědaví na letoční předávání cen Grammy! Já už kvůli této události nemohla ani dospat a byla jsem neskutečně napnutá, v čem se Selena předvede a zazáří na červeném koberci tentokrát! No a opět nemám slov!!! ♥ Včera, 15. února 2016, se konalo 58. předávání cen Grammy ve Staples Arena v Los Angeles a Selena na tuto akci dorazila společně se svojí nejlepší kamarádkou Taylor Swift, "jako se svým randem". Nemám vůbec slov, abych popsala jak úchvatná byla! Ani si nepamatuji, kdy naposledy na sobě měla tak pěkné modré šaty. Tyhle jsou v třpytivé tmavě modré barvě s nádherným střihem, dlouhé až na zem a celkově velmi jednoduché, ale úplně fantastické! Selena v nich vypadala velkolepě, úplná bohyně, královna! Měla překrásně udělané vlasy, líčení, doplňky, nemohla vypadat ani víc dokonale, to už prostě nelze! Samozřejmě jelikož je to naše Selena, tak na předávání cen a v zákulisí již měla jiné šaty, tentokrát dlouhé červené, které jsou taky naprosto úchvatné! Veškeré detaily celého Selenina vzhledu najdete níže, vypsala jsem vám tam nejrůznější detaily, které jsou k dispozici.. Dále vám přikládám i jedno video z červeného koberce se Selenou a Taylor. Pak tady mám ukázku, jak to asi vypadalo v zákulisí, když se holky dozvěděly, že Taylor vyhrávala druhou cen Grammy pro album roku, samozřejmě velká gratulace! ♥ Co více dodat.. Na youtube najdete další videa (gratulace Justinovi, vyjádření Charlieho aj.), kdybych tady měla dát všechno, tak ten článek bude nekonečný.. Takže více už si dohledáte, nebo mi napište a můžu vám pomoci.. Každopádně určitě projděte všechny ty roztomilého společné fotografie v galerii, stojí to za to! ♥

Taylor Swift & Selena Gomez │ Fashion Cam │ 58th Grammys

image host image host image host image host image host
Public Appearances > 2016 > Attending The 58th Grammy Awards in Los Angeles, CA - February 15 [ VÍCE FOTEK ]
image host image host image host image host image host
image host image host image host
Red CarpetJewelery: @DavidWebb

Makeup: @LindaHay

Hair: @LonaVigi

Styling: @KateYoung

[Hodnocení: 10+/10]
Backstage & StageJewelery: @NSDiamonds

Makeup: @LindaHay

Hair: @LonaVigi

Styling: @KateYoung

[Hodnocení: 10/10]

Being Interviewed By SiriusXM Hits 1's "The Morning Mash Up" at Peninsula Hotel in Beverly Hills, CA - February 12

13. února 2016 v 17:39 | Aneta |  Gallery Updates
Dobrý večer, konečně pro vás mám zase nějakou novinku! Včera, 12. února, se Selena Gomez zúčastnila jakési tiskové konference v Peninsula Hotel v Los Angeles, Californii. Během této konference dala nejrůznější rozhovory pro americké rozhlasové stanice, včetně New York SiriusXM pro program "The Morning Mash Up". Bylo propuštěno i několik velmi kvalitních HQ fotografií z ateliérů a musím říct, že Selena je na nich jako ta nejkouzlelnější princezna! ♥ Zvolila úchvatný fialovo-růžový overal značky Prabal Gurung z jejich Spring 2016 Collection, nádherné stříbrné lodičky Roger Viver, k tomu měla velmi jemné doplňky v podobě zlatých naúšnic od Charlotte Chesnais. Celý dokonalý outfit, který nemohl vypadat ani lépe, doplnila o jemné a velmi přirozené líčení, perfektně sladila outfit s rtěnkou, která má opravdu překrásný odstín! Vlasy měla jemně natočené a rozpuštěné, vypadá to celé tak roztomile a sladce až nemám slov, úplná bohyně! ♥ Během dne by se pak měl objevit i celý rozhovor, tak pokud budete mít zájem, tak přidám video a třeba i přeložený článek.. Více fotografií najdete v galerii..

image host image host image host image host image host

Gallery Update #9

10. února 2016 v 16:52 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré odpoledne/podvečer! Mám tady pro vás další/poslední fotografie z New Yorku, které všechny pocházejí ze včerejška 9. února. Informovala jsem vás o tom, že Selena byla hostem na narozeninové oslavě Samuela Krosta dne 8. února a pár hodin na to se objevila v La Esquina Corner Deli Restaurant s modelkou Gigi Hadid. Tohle jsou fotografie z jejich společného odchodu ve velmi brzkých ranních hodinách 9. února. Více méně jde na fotografiích vidět jen Gigi, jelikož se Selena schovávala a poměrně rychle se snažila přesunout do auta, které na ně čekalo před restaurací, což se jí vůbec nedivím, musela už být velmi unavená..

image host image host image host image host image host
Avšak nejsou to jediné paparazzi fotografie, které se z toho dne objevily. Selena byla pak ještě ráno/dopoledne viděna, jak opouští svůj hotel v New Yorku v doprovodu své ochranky. V tu dobu měla již namířeno na mezinárodní letiště JFK, kde ji potkalo pár fanoušků, takže i s nimi přikládám dostupné fotky, kterou jsou fakt rozkošné! ♥ Tady již ale můžete vidět Selenin outfit, který byl opět velmi jednoduchý, perfektně sladěný a bezchybný! Zvolila černé legíny, bílý rolák z TopShopu, přes to měla opět ten nádherný černý dlouhý kabátek, v ruce šedou kabelku značky JenniKayne a černé kotníkové kožené kozačky! V jednoduchosti je ta největší krása! ♥
image host image host image host image host image host
image host image host image host
Miscellaneous > Other > With Fans [ 3x NEW PHOTOS ]

Leaving her Hotel in New York City, NY - February 8

9. února 2016 v 14:31 | Aneta |  Gallery Updates
Selena již odcestovala od své rodiny z Texasu a opět se vrátila zpátky domů, konkrétně se teď nachází opět v New Yorku, kvůli nejrůznějším pracovním povinnostem (Inside Amy Schumer). Dle mého názoru jedním z menších důvodů Seleniného návratu mohly být i včerejší narozeniny jejího dobrého přítele Samuela Krosta, který včera 8. února oslavil 23. narozeniny a večer pořádal menší soukromý večírek jen pro nejbližší, kde Selena samozřejmě nesměla chybět (viz Snapchat story). Tohle jsou však fotografie ze včerejšího rána, kdy Selena opuštěla svůj hotel. Můžete si všimnout z fotografiíí, kterých teda není moc, že i v NYC mají nic moc počasí, pořád jim sněží nebo prší a mají tam chladněji. Proto i Selena zvolila takový "teplejší outfit", měla černé uplé rifle, dlouhý černý kabátek, k tomu kotníkové kožené kozačky a vše doplnila slunečními brýlemi a nádhernou šedou kabelkou přes ruku. ♥

image host image host
Snapchat story: 1, 2

Love Magazine│Love15 Issue

8. února 2016 v 15:47 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré odpoledne! Slíbila jsem si, že v rámci možností se budu snažit každý den přidat jeden článek, pokud budou novinky a bude to možné, takže se to snažím dodržet! Teď už k samotné novince.. Možná si pamatujete, že pár dní zpátky jsem vás informovala o tom, že Selena nafotila nový photoshoot pro W Magazine.. No a jelikož je to Selena tak ta nikdy nezůstane pouze u jediného nového. Tohle je další shoot tentokrát pro britský magazín Love, kde se Selena objeví na titulních stránkách v únorovém vydání Love15 Issue. Zatím je objevilo pět nádherný fotografií a musím říct, že jsem z nich naprosto nadšená a maximálně okouzlena! ♥ Selena na nich vypadá tak přirozeně, úplně jako princezna! Zejména ty první tři fotografie jsou maximálně vydařené (tu třetí jsem si hned na první pohled zamilovala ♥). Ty další dvě jsou taky moc pěkné, ale přijde mi, že tam má zbytečně moc výrazné oční linky, které jí úplně nesedí a takový nijaký výraz, ale netvrdím, že by tam vypadala nějak špatně, to rozhodně ne, ona je úchvatná všude! ♥ By the way taková zpráva na okraj, která mě velmi potěšila.. Selena se letos zúčastní předávání cen Grammy, které se bude konat již 15. února v Los Angeles!

image host image host image host image host image host
Photoshoots > 2016 > Love Magazine│Love15 Issue [ 5x ]