Květen 2016

Poll of The Month│JUNE 2016

31. května 2016 v 20:37 | Aneta |  Poll of The Month

(Oba dva outfity neskutečně miluji, takže jsem velmi zvědavá, jaký nakonec vyberete)

Poll of The Month│FEBRUARY 2016 - CLOSED

31. května 2016 v 20:10 | Aneta |  Poll of The Month

(Výsledky velmi těsné ankety po několikati měsících = menší zpoždění, omlouvám se)

Comeback│Do you want to be still my affiliate?

30. května 2016 v 19:48 | Aneta |  Site Information
Přeji všem krásný večer! Po několikati týdnech, možná i měsících bytí/nebytí na tomto blogu se oficiálně vracím k normálnímu a běžnému fungování, jak tomu bylo vlastně před maturitou! Takže slááva.. Jinak kdyby někoho zajímalo "za kolik" jsem udělala maturitu, tak je to za 7, což není špatný, ale mohlo to být i lepší.. Maturovala jsem z matematiky (2), češtiny (2), angličtiny (2) a ZSV (1).. Každopádně uběhlo spoustu dnů, týdnů a měsíců, takže si potřebuji udělat přehled, kdo má zájem být i nadále affiliates, kdo ten zájem nemá, a jestli jsou tu i nějací noví zájemci, takže určitě nezapomeňte vyplnit dolů do komentáře menší formulář. To je pro tento článek všechno, máte se určitě na co těšit (vidíte níže mé plány) a určitě se velmi brzo ozvu. Hezký zbytek dne!

Nynější AffiliatesMáš zájem o spřátelení?
1. Jméno/Přezdívka..........1. Jméno/Přezdíva
2. Blog/Web2, Blog/Web
3. Ano/Ne3. Na koho je tvůj blog zaměřený?

Co nás čeká do budoucna?
Revival World Tour Update - vyjde na 99% zítra; veškeré fotografie + Meet&Greet
Photoshoots Update - článek během týdny; Selena nafotila nové photoshooty (Marie Claire, Vogue)
Nové ankety - pozítří; Poll of The Month a Photo of The Month
Nové vzhledy? - blogová stránka + galerie
Výročí 1. narozenin blogu + soutěž o balíček cen?

FIRST REVIVAL TOUR SHOW: Las Vegas, Nevada - May 6, 2016

7. května 2016 v 13:09 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré odpoledne! V minulém článku jsem vám oznamovala, že se již blíží první koncert z celého Revival World Tour a konečně je to tady!! Už jsem nemohla dospat, jak jsem byla zvědavá na celý koncert, všechna vystoupení a také hlavně outfity, které Selena zvolí! První koncert se teda konal v Mandalay Bay v Las Vegas, Nevadě. Hala byla naprosto vyprodána a Selena vystupovala pro 12, 000 diváků, kterým představila celkem 19 písní, většina pocházela z nejnovějšího alba Revival, další pak z jejich starších alb Stars Dance, When The Sun Goes Down a také zazpívala nějaké cover písničky. Součástí koncertu byla také jedna úplně nová píseň "Feel Me", ze které jsem naprosto nadšená, má nádherný text a Selena ji zazpívala tak sladce a perfektně! ♥ Pokusila jsem vám níže nahrát, co nejvíce ukázek, které jsou dostupné, takže určitě si jdetě poslechnout. Selena měla prostě nádherný hlas, zpívala úžasně a pořád se prostě neskutečně zlepšuje a jde vidět, že na Revival World Tour opravdu pracovala/dřela. Veškeré kulisy, tanečníci, projekce.. to všechno bylo perfektně sladěné, propracované, vymakané a v neposlední řadě Selena byla velkolepá! Její nádherné líčení, natočené vlasy a famózní outfity (zejména ten celý béžový - body, krajka a lodičky, ten jsem si zamilovala!), to všechno vypracovalo celou show až k naprosté dokonalosti! SHE IS QUEEN AND SHE KILLED IT! ♥

NEW SONG! Selena Gomez - "Feel Me" at Revival Tour Las Vegas

image host image host image host image host image host
Tours & Concerts > Revival World Tour > Shows & Performances > Las Vegas, Nevada - May 6, 2016 [ 15x ]
image host image host image host image host image host
Tours & Concerts > Revival World Tour > Meet & Greet > Las Vegas, Nevada - May 6, 2016 [ 14x ]
image host image host
Tours & Concerts > Revival World Tour > Other > Instagram Photos [ 3x ]
REVIVALSTARS DANCEWHEN THE SUN GOES DOWNOTHER
Me & The Rhythm
Body Heat
Me & My GirlsLove You Like a Love SongSweat Dreams (Eurythmics Cover)
Feel Me (New Song)Marie Claire

5. května 2016 v 8:20 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Vím, že jsem se neozvala snad věčnost, ale včera jsem konečně dopsala první část své maturity - písemé zkoušeky z češtiny a matematiky. Už mě čekají "pouze" ústní zkoušky za dva týdny, a pak bude blog zase v normálním provozu a připravuji pro vás spoustu novinek a překvapení! Každopádně našla jsem si minutku, abych pro vás přidala nějakou tu novinku. Jistě víte, že se konalo MET Gala, kde Selena nesměla chybět, ale o tom článek bohužel nebude - pouze fotografie v galerii.

Místo toho jsem si pro vás připravila článek s dalším novým photoshotem, který Selena v tomto roce nafotila. Tentokrát se jedná o magazín Marie Claire, kde se Selena objeví na titulní stránce v červnu, které již můžete vidět níže! Z celého photoshotu se prozatím objevily tyhle dvě nádherné HQ fotografie na modrém pozadí, které jsou ve skvělém kontrastu s těmi úchvatnými flitrovanými fialovými šaty, které má Selena na sobě a velmi jí sluší. Má tam také nádherně udělané vlasy, moc pěkný makeup a celkově vypadá opět velkolepě! ♥ Přeji vám hezký zbytek dne a brzo se pokusím znovu ozvat, jelikož za dva dny startuje Revival Tour!!..

image host image host
Photoshoots > 2016 > Marie Claire [ 2x ]
image host
Magazine Scans > 2016 > Marie Claire [ 1x ]