Červen 2016The Revised Fundamentals of Caregiving

29. června 2016 v 17:28 | Aneta
The Revised Fundamentals of Caregiving (zkráceně The Fundamentals of Caring) je dramatický americký film, který je postaven na novele z roku 2012 se stejným názvem od autora Jonathan Evison. Pojednává o muži, který trpí neuvěřitelným množstvím ztrát v jeho životě a tak se zapíše na kurz ve třídě o poskytování péče, což změní kompletně jeho pohled na svět a život. Selena zde hraje hlavní postavu jménem Dot (mezi další známé herce ve filmu patří Paul Rudd, Craig Roberts). A právě tento zmiňovaný film měl 24.6.2016 premiéru na Netflix.. Níže naleznete trailer, nějaké fotografie a také odkaz na stáhnutí celého filmu v poměrně slušné kvalitě. Já jej zatím neviděla, ale ve svém volnu se určitě podívám, jelikož zatím na něj chodí velmi pozitivní ohlasy. Na Twitteru jej chválí velké osobnosti, jako například Rob Burnett, Troye Sivan, Charlie Puth a další.. Takže jsem velmi zvědavá, protože trailer vypadá vskutku skvěle a Selena je tam úplně úchvatná! Přeji hezký zbytek večera.. ♥

The Fundamentals of Caring Official Trailer

image host image host image host image host image host
Movie Productions > The Revised Fundamentals of Caregiving (2016) > Movie Stills [ 11x NEW PHOTOS ]
image host image host
Movie Productions > The Revised Fundamentals of Caregiving (2016) > Behind The Scenes [ 2x ]

1 Year Online - BIRTHDAY COMPETITION

28. června 2016 v 16:17 | Aneta |  Site Information

Vzhledem k tomu, že se nám blíží 9. červenec a s ním i první narozeniny této stránky, tak jsem se tento den rozhodla udělat trochu speciální. Dlouho jsem nevydržela na nějakém blogu rok, aby mě to stále bavilo, avšak tohle je vyjímka. Vytvořila jsem pro vás jednoduchou soutěž o balíček plný cen, kde nemusíte schánět žádné hlay ani nic podobného.

Louis Vuitton: Louis Vuitton Series 5 Campaign

26. června 2016 v 21:26 | Aneta |  Gallery Updates
Dobrý večer, dneska se hlásím trochu později, ale musím, co nejrychleji doplnit všechny novinky, které se za poslední dny objevily. Pro dneska jsem si vybrala další spolupráci se značkou, která já osobně zbožňuji a věřím, že i vy jste jejími velkými přížnivci. Pokud si pamatujete, tak nedávno jsem zvěřejnila článek Photoshoot: Update, kde byl také brazilský magazín Vogue, kde Selena v rozhovoru odtajnila tuhle spolupráci.. O kterou značku se tedy jedná? Louis Vuitton!!! Louis Vuitton patří mezi nejoblíbenější značky Seleny a poměrně často využívá jejich kolekce na červeném koberci apod.. Od letošního roku začala spolupracovat s Nicolasem Ghesquierem, uměleckým ředitelem LV, který tyto fotografie publikoval před týdnem přibližně.. Společně vytvořili Louis Vuitton Series 5 Campaign, ve které Selena prezentuje nejnovější modely, kterou jsou fantastické a ona je v nich naprosto kouzelná ♥ Zejména musím nejvíce pochválit hned ten první outfit, ty šaty jsou naprosto překrásné a s tou tmavou rtěnkou to vypadá velkolepě!

image host image host image host image host image host
Campaigns & Advertisements > Louis Vuitton > Louis Vuitton Series 5 Campaign [ 7x ]

Version 0.4

25. června 2016 v 11:07 | Aneta |  Past Layouts
Vyrobila: Katty~│Od: 25. června 2016│Do: ????│Náhled

Dobré dopoledne! Jedno z mých přání/slibů při návratu zpátky byl také nový vzhled této stránky. To se také splnilo a já vám s radostí představuji v pořadí čtvrtý design, o který se postarala má nejdražší Katty z ND-4fans, kterou všichni znáte. Změna přišla po pěti měsících, což už je pěkná doba, ale jsem nesmírně ráda, že to takhle vyšlo. Nedokážu si představit lepší fotografie, ze kterých by design měl být. Katty to všechno sladila do velmi příjemných barev, ta barevná kombinace je fantastická.. Taková uklidňující a velmi přirozená, takže doufám, že i vy budete spokojeni a snad se vám líbí. Všechny dojmy a názory mi můžete napsat dolů do komentářů a již brzo se můžete těšit na narozeninovou soutěž!

Revival World Tour: Update #2 (#RIPChristinaGrimmie)

15. června 2016 v 13:53 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré odpoledne! Dneska jsem měla v plánu vydat úplně jiný článek, ale ke všem týdenním okolnostem, situacím a zkutečnostem, které se staly, jsem svůj plán trochu změnila. Říkáte si: "Však se o tom píše všude na každé stránce ona to cpe i na blogové stránky." Nechci to nějak rozvádět, protože jste určitě všichni v obraze, ale jedna tahle situace se týká i Seleny. Jen ve zkratce.. Selena se s Christinou objevila na různých akcích, spolupracovaly spolu na Disney projektech a hlavně byly dobré přítelkyně! V rámci Revival World Tour ji věnovala ze své show pár minut, aby uctila její památku, věnovala jí nádhernou řeč a zazpívala Transfiguration/Nobody na rozloučenou. Všechno to bylo velmi dojemné, jak pro diváky a posluchače, tak pro samotnou Selenu, což můžete vidět níže ve videu. V rámci celého článku máte zase níže doplněné veškeré koncerty a Meet&Greet, které do té doby ještě nebyly zrušené. A jeden velký bonus, aby tento článek nebyl tak depresivní! Jak možná víte, tak celá show v rámci Revival World Tour je rozdělena do pěti aktů, přičemž v každém z nich má Selena a její tanečníci jiné kostýmy a společně předvedou 4-5 písní. Magazín Vogue exkluzivně vydal unikátní a jedinečné fotografie každého aktu Revival World Tour, takže konečně máme tu čest vidět všechny kostýmy na kvalitních HQ fotografiích, které vám tady teď přidávám. Určitě mi dolů napište, jaký akt/kostým se vám líbí nejvíce, jsem nesmírně zvědavá na vaše odpovědi. Mimochodem pokud se ptáte, tak ano.. Selena má úplně roztomilý nový účes, má opět ofinu, jak již mnohkrát v minulosti měla a vypadá to fakt sladce! Na závěr článku vám už chci jen nesmírně poděkovat, že se tolik z vás opět zapsalo a chce i nadále zůstat affiliate, nesmírně mě to potěšilo a velmi si toho vážím! ♥ Hezký zbytek dne!

Selena Gomez - Transfiguration/Nobody - Christina Grimmie Full Tribute at Revival Tour, Miami

image host image host image host image host image host
Tours & Concerts > Revival World Tour > Other > Photos Released by Vogue Magazine [ 8x ]
DATUMMÍSTOSHOWS & PERFORMANCESMEET & GREET
June 2, 2016Newark, NJ-NEW PHOTOS
June 5, 2016Cincinnati, OH-MEET & GREET
June 7, 2016Charlotte, NCPERFORMANCEMEET & GREET
June 9, 2016Atlanta, GAPERFORMANCEMEET & GREET
June 10, 2016Orlando, FLPERFORMANCE-
June 11, 2016Miami, FLPERFORMANCECANCELED
June 14, 2016New Orleans, LAPERFORMANCE-

Photoshoot: Update #1

12. června 2016 v 13:37 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré odpoledne! Možná si pamatujete, tak jsem při svém návrtu slibovala nějaké články a tohle je další z nich. Za dobu mé nepřítomnosti Selena nafotila další úchvatné photoshooty a začala spolupracovat kromě Pantene i s dalšími společnostmi. Právě o tom bude dnešní článek, ve kterém naleznete veškeré fotografie a informace. Určitě mi dole do komentářů napište, jaký shoot se vám líbí nejvíce, popřípadě jaké fotografie. Úplně na závěr počátečního infa článku už jen pár slov mimo. #RIPChristinaGrimmie
První, co pro vám mám za skvělou zprávu, je nová spolupráce/kampaň. Selena v dnešní době zatím spolupracuje s UNICEF, Adidas Neo, Pantene a také k tomu nově uzavřela smlouvu o spolupráci se značkou Coca Cola, což už jste někteří možná zaregistrovali. Abych vám trochu přiblížila celou kampaň #ShakeaCoke.. Možná víte, tak minulé léto vycházely sklenice Coca Cola s jmény a zdrobnělinami ("zlatíčko") aj. Letos je to trochu změněné, místo jmen to budou různé texty a názvy písní. I Selena si vytvořila své dvě sklenice a to "Love You Like a Love Song" a "You're the spark". Zatím z této spolupráce vznikly tyhle dvě naprosto velkolepé a fantastické fotografie, na kterých Selena vypadá jako největší bohyně, to prostě musíte uznat! ♥ A níže vám také přikládám jedno krátké video ze zákulisí, kde Selena své fanoušky seznamuje s celou kampaní, kterou jsem vám již popisovala..

Další, co pro vás mám, jsou dva photoshooty. První jste už z části mohli vidět na této stránce - článek najdete zde. Jedná se o nové fotografie z photoshootu pro Marie Claire Magazine. Předtím byly dostupné pouze dvě fotografie a nyní se jich oběvilo o hodně více. Všechny jsou v celkem slušné kvalitě a Selena je na nich kouzelná, úplně nejvíce se mi líbí ty černobílé fotografie na konci! ♥ Určítě se podívejte na ostatní fotky v galerii..

Druhý photoshoot je už úplně nový, který tady ještě nebyl. Selena nafotila úchvatné fotografie pro můj oblíbený Vogue Magazine, tohle je brazilské červnové vydání. Selena je na nich velmi přirozená, má tam velmi jemné nevýrazné líčení, které ji velmi sluší.. A takové netradiční zajímavé outfity, třeba ty krásné bílé šaty vypadají fakt senzačně! ♥ S ní je na jedné fotografie taky jeden pán, pokud by jste někdo nevěděli, tak je to Nicholas Ghesquiére, umělecký ředitel Seleniné oblíbené značky Louis Vuitton.

Selena Gomez - Coca-Cola for #ShareaCoke

image host image host
Campaigns & Advertisements > Coca Cola > Photoshoot [ 2x ]
image host image host image host image host image host
Photoshoot > 2016 > Marie Claire [ + 13x NEW PHOTOS ]
image host image host image host image host image host
Photoshoot > 2016 > Vogue Magazine (Brasil) [ 5x ]

Photo of The Month│July 2016

7. června 2016 v 19:09 | Aneta |  Photo of The Month
(Po několikati měsících i konečně nové Photo of The Month, takže nezapomeňtě hlasovat)

2016: Kill Em With Kindness

6. června 2016 v 21:19 | Aneta |  Music Videos
Dobrý večer! Pokud pro někoho z vás tento večer dobrý není, tak jsem si na 99% jistá, že po přečtení tohohle článku, budete mít hned lepší náladu! Po Good For You, Same Old Love a Hands To Myself se Selena rozhodla vydat další v pořadí již čtvrtý videoklip a tentokrát k mé milované písničce Kill Em With Kindness, která patří k mým velmi oblíbeným z celého alba Revival! Vůbec jsem neměla představu, jak by tento klip mohl vypadat a musím uznat, Selena mne opět neskutečně překvapila a zaskočila. Tenhle videoklip mi úplně zastavil dech a chytl za srdce! Bezkonkurenčně jeden z nejlepších videoklipů, jaké jsem za poslední dobu viděla.. Je natočený v nádherném prostředí, je jednoduchý, ale na druhou stranu velmi propracovaný, co se týká zejména detailů v pozadí. Selena tam vypadá božsky a ten černobílý look tomu dodává tu správnou eleganci a romanci! Určitě mi napiště i vaše dojmy, protože já nemám slov! ♥