Srpen 2016

Vogue Magazine - September 2016 [Australia]

26. srpna 2016 v 12:05 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré ráno! Ani nevím, kde začít.. Strašně moc se omlouvám za tu neaktivitu v posledních týdnech.. Bohužel v práci některé kolegyně onemocněly, takže jsem pracovala dva týdny vkuse bez jediného volného dne, zbylé volné hodiny investovala do odpočinku a na blog jsem bohužel neměla chuť a spíše ani čas. Každopádně teď už nějaké ty volné dny mám, takže se aktivně pustím do přidání veškerých novinek za uplynulé týdny. První novinkou je další nový photoshoot opět pro Vogue Magazine, ale tentokrát pro australské vydání, které vyjde v září! Musím říct, že celý photoshoot mě zase maximálně nadchnul. Je samozřejmě focený ve stejných prostorech, jako brazilské vydání. Ty outfity jsou velmi zajímavé, vypadají na Seleně úchvatně, jedině co mě prostě zarazilo, jsou ty ponožky/nadkolenka v lodičkách.. Jako dle mého názoru to vypadá dost zvláštně, na fotografii proč ne, ale normálně ven za mě rozhodně ne! Každopádně celý photoshoot na mě zanechává takový staromódní elegantní dojem s velkým důrazem na detaily. Takže jsem maximálně spokojená, určitě mi napiště i váš názor dolů do komentářů!

image host image host image host image host image host
Photoshoots > 2016 > Vogue Magazine [Australia] [ 7x ]
image host image host image host image host
Magazine Scans > 2016 > Vogue Magazine [Australia] [ 4x ]


Arriving At Melbourne International Airport in Melbourne, Australia - August 8

5. srpna 2016 v 14:08 | Aneta |  Gallery Updates
Dobré odpoledne! Vím, že se mezi vámi najde velká spousta příznivců paparazzi fotografií, dlouho jsem vám už žádné nepřidávala, tak právě dneska to chci napravit. Selena v rámci Revival World Tour ukončila druhou etapu v Asii a to posledními koncerty v Japonsku. Z Japonska se s celým svým týmem přesunula na další kontinent a to do Austrálie, kde ji teď čekají čtyři koncerty (2x Melbourne, Syndey, Boondall) a pak také jeden koncert na Novém Zélandu v Aucklandu. Tím pádem jak už jste si mohli přečíst i z názvu článku, tak tohle jsou paparazzi fotografie z příletu Seleny na mezinárodní letiště v Melbourne z dnešní dne, 5. srpna. Chudák nebyla vůbec nadšená, že ji okamžitě přivítali fotografové, což můžete vidět i z fotek. Co ale chci velmi vyzdvihnout, je ten báječný "obyčejný", jednoduchý a velmi pohodlný cestovní outfity, který zvolila. Měla na sobě černé legíny, které jsou dle mého názoru úplně nejpohodlnější na jakékoliv cestování, k tomu bílý top 'The Beater' ($110), černý cardigan a vše doplnila černými converse botami ($55) a nádhernou bílou kabelkou Louis Vuitton ($4,400). Dle mého názoru vypadala úplně úchvatně a ty oranžové nehty září snad přes celé fotografie. Teď jdu pro vás také připravit další články, pokud by jste chtěli speciálně nějaké novinky upřednostnit nebo nějaké témata, tak mi určitě napiště dolů do komentářů. Přeji Vám hezký zbytek den!

image host image host image host image host image host


Selena Gomez Reveals New Music on Snapchat - Stained By You (Unstable)

4. srpna 2016 v 11:48 | Aneta |  Videos
Dobré odpoledne! Po delší době zase normální článek a s úplně nejvíce fantastickou novinkou! Už pár dní zpátky v nějakém z mých článků jste se všichni mohli dozvědět, že Selena pro nás už připravuje novou hudbu a doknce celé album. V zákulisí Revival World Tour, konkrétně v Pasay City na Filipínách, pro nás Selena natočila tuhle "pouze" 0:10 sekundovou ukázku další nové písničky, která se s největší pravděpodobností bude jmenovat 'Unstable' nebo 'Stained By You'. Jako pokud se nechcete stát závislí, jako já na této písničce, tak nedoporučuji se vůbec na to video dívat, protože já mám v hlavě jen "Now I'm stained by you/Like a coffee ring upon this table/I'm unstable/I'm stained." a nezpívám si nic jiného!! Upřímně jsem si to maximálně zamilovala hned při prvním poslechu! Už se nemůžu dočkat až to vyjde ♥ (Bohužel zatím se neví vůbec žádné data, všechno je teprve v přípravě).. Mohli jste si všimnout, že tohle video pochází ze Snapchatu Seleny, takže pokud chcete mít tyhle ukázky z první ruky, tak vám maximálně doporučuji Selenu sledovat na Snapchatu, je tam @SelenaGomez a navíc její MyStory za to stojí. Počas celé Revival World Tour je tam poměrně velmi aktivní, takže určitě sledujte!! A už vůbec nemluvím o tom, jak neskutečně úchvatná s tím filterem níže je, takové zlatíčko! Určitě mi napiště níže do komentářů, jak se vám tato malá ukázka líbí/nelíbí.. Níže potom jedna fotografie a k tomu asi jen: "I'm impatient too. We want more!" Přeji hezký zbytek dne a brzo se můžete těšit na další připravené články!

Selena Gomez - New Song (Snapchat) #SG2

image host
Miscellaneous > Personal Photos > Snapchat Photos [ 1x ]
Mimo článek opět.. Kdo četl minulý článek "pod čarou", tak teď ví. Chci vám neskutečně moc poděkovat za všechny vaše komentáře, za vaše pochopení.. Dělá mi to strašnou radost, jste úplně úžasní a chápaví, až jsem to nečela! Děkuji zlatíčka ♥

Photo of The Month│September 2016

2. srpna 2016 v 10:35 | Aneta |  Photo of The Month
(Minulá anketa byla nejtěsnější, jakou jsem kdy viděla.. V průběhu týdne se můžete těšit na spoustu článků, které připravuji)