Gallery Updates

At the Montage Beverly Hills Hotel with Justin Bieber in Beverly Hills, CA - July 11

12. července 2015 v 8:50 | Aneta
Upřímně tyhle fotografie mě dneska ráno neskutečně překvapily a myslím si, že nebudu jediná udivená.. Selena se včera 11. července překvapivě objevila ve společnosti její bývalého přítele Justina Biebera u hotelového bazénu v Montage Beverly Hills Hotel v Californii. Fotografie zveřejnila bulvární stránka PerezHilton.com, ale nejsou ve vůbec dobré kvalitě. Vypadá to spíše na fotografie od fanoušků, ale aspoň něco. Vypadá to, že společnosti jim dělala ještě Selenina kamarádka Ashley Cook, ale nejsem si úplně jistá, protože ta kvalita je fakt příšerná..

image host image host image host image host image host

Leaving a Friend's House in Los Angeles, CA - July 9

10. července 2015 v 14:28 | Aneta
Omlouvám se, ale freefansitehosting pořád nejede, takže jsem nakonec přistoupila k nouzovému řešení a to veškeré fotografie prozatím nahrávat na imgbox a až se to rozjede, tak všechno uložím i na ffh. Takže prosím o pochopení a chvilku strpení..

Takže mám tady pro vás první fotografie na tomto blogu. Jsou ze včerejška 9. července v Los Angeles, kdy byla Selena viděna venku, když opuštěla dům Ashley Cook, kterou ostatně můžete vidět se Selenou na fotografiích. Musím říct, že tohle mi u Dakoty chybělo, komentování úchvatným obyčejných outfitů, ve kterých vypadá senzačně.. U Seleny je to absolutně normální u každých fotek. Zvolila bílou košili zastršenou do světlých riflových kraťasů, které doplnila černým páskem. K tomu měla fantastickou černou kabelku a jako boty zvolila světle hnědé semišové kotnikové kozačky a vypadala opravdu naprosto dokonale! ♥

image host image host image host image host image host
 
 

Reklama